WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych opolskie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wypożyczamy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Posiadamy rozbudowaną flotę, która pozwala sprostać wyczekiwaniom każdego kontrahenta. 

Co w asortymencie?

Jak już wzmiankowaliśmy stworzona przez nas kluczowa działalność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnego rodzaju. W związku z tym w naszej ofercie odnaleźć wolno między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk,masztowych i ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

W myśl idei naszej firmy - każdy klient. Nie narzucamy im niczego, wobec tego także swoje usługi kierujemy do wszystkich - zarówno do małych przedsiębiorstw, jak i wielkich korporacji. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny przedstawiając im elastyczny aspekt usług kreowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Z nami mogą być Państwo spokojni

Wynajmowane maszyny zawsze są funkcjonalne technicznie. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo nie jedynie Wam, jakkolwiek również Waszym pracownikom, za których bierzecie pełną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z kompletną świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Sprzęty dźwigowe potrzebne są w przeróżnych sytuacjach 

Część osób nawet nie zdaje sobie kwestii z tego, że przemierzając ulice własnego miasta mija ogrom różnych maszyn dźwigowych, jakie usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mowa tu rzecz jasna o: 

  • podestach na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak oraz ludziom pracującym na wysokościach
  • oraz podnośnikach rodzaju nożycowego. 

Zachęcamy do zapoznania się z należącą do nas firmą. Do podjęcia współpracy wystarczy jedna rozmowa telefoniczna.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach