WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Nasza idealna jednostka gospodarcza specjalizuje się w wynajmie sprzętów współczesnych urządzeń dźwigowych. Posiadamy szeroki asortyment i potężnie rozbudowaną flotę, która pozwala na zaspokojenie pragnień wielu klientów jednocześnie. 

Co w asortymencie?

Posiadamy przeróżne typy maszyn budowlanych, dźwigowych. W ofercie w takim razie znajdą się między innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych oraz ładowarki teleskopowe. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy swoich wymagań wobec własnych kontrahentów. Nie narzucamy im niczego, wobec tego też swoje usługi kierujemy do wszystkich - również do małych firm, jak i ogromnych korporacji. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny przedstawiając im elastyczny aspekt usług kreowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Z nami mogą być Państwo spokojni

Dokładamy wszystkich starań, by stworzona przez nas flota maszyn zawsze była w pełni sprawna. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Was, oraz Waszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z kompletną świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Sprzęty dźwigowe niezbędne są w różnych sytuacjach 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na porządne wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • podestach na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak i ludziom pracującym na wysokościach
  • czy podnośnikach nożycowych - które nienagannie wpisują się w dogmaty aktywności firm produkcyjnych. 

Zachęcamy do zapoznania się z należącą do nas firmą. Do podjęcia współpracy wystarczy jedna rozmowa telefoniczna.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach