WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza specjalizuje się w wynajmie sprzętów nowoczesnych urządzeń dźwigowych. Posiadamy obszerny asortyment i potężnie rozbudowaną flotę, która zezwala na zaspokojenie wymogów wielu kontrahentów równolegle. 

Co w asortymencie?

Jak już napomknęliśmy stworzona przez nas główna aktywność opiera się na urządzeniach dźwigowych rozmaitego rodzaju. W związku z tym w należącej do nas szerokiej ofercie odnaleźć wolno między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych oraz ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

W myśl idei naszej firmy - każdy klient. Nie narzucamy im niczego, w następstwie tego również swoje usługi kierujemy do wszystkich - również do małych firm, jak oraz dużych korporacji. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny opisując im elastyczny zakres usług tworzony w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Wiarygodne bezpieczeństwo

Dzierżawione maszyny zawsze są efektywne technicznie i posiadają przeglądy UDT. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Was, i waszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z pełną świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych kontrahentów. 

Sprzęty dźwigowe niezbędne są w rozmaitych sytuacjach 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na dobre wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • podestach na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć również towarom, jak i ludziom pracującym na wysokościach
  • czy podnośnikach nożycowych - jakie znakomicie wpisują się w dogmaty aktywności przedsiębiorstw produkcyjnych. 

Toteż uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług, którą udostępniamy na swojej witrynie internetowej. Żeby nawiązać współpracę wystarczy jeden telefon, a skonstruowany przez nas zatrudniony natychmiast sporządzi ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach