WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych opolskie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wynajmujemy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Posiadamy rozbudowaną flotę, która pozwala sprostać wyczekiwaniom każdego klienta. 

Co dokumentnie u nas odnajdziecie?

Jak już wspomnieliśmy stworzona przez nas główna działalność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnego typu. W szerokiej ofercie w następstwie tego znajdą się między innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych i ładowarki teleskopowe. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

W myśl idei naszej firmy - każdy klient. Nie narzucamy im niczego, skutkiem tego też swoje usługi kierujemy do wszystkich - zarówno do małych przedsiębiorstw, jak i dużych korporacji. Dla każdego tworzymy indywidualną, elastyczną propozycję. 

Wiarygodne bezpieczeństwo

Wynajmowane maszyny zawsze są efektywne technicznie. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczeństwo nie wyłącznie Wam, jakkolwiek również Waszym pracownikom, za których bierzecie kompletną odpowiedzialność. Kiedy tak właściwie sami się o tym przekonacie, z pewnością dołączycie do grona naszych zaspokojonych klientów. 

Urządzenia dźwigowe niezbędne są w różnych sytuacjach 

Część ludzi nawet nie zdaje sobie kwestii z tego, że przemierzając ulice własnego miasta mija ogrom rozmaitych maszyn dźwigowych, które usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • podestach na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak i osobom pracującym na wysokościach
  • czy podnośnikach nożycowych - jakie świetnie wpisują się w kanony działalności przedsiębiorstw produkcyjnych. 

Toteż gorąco zapraszamy do zapoznania się z opisującą nas szeroką ofertą usług, jaką udostępniamy na swojej stronie. Do podjęcia współpracy wystarczy jedna rozmowa telefoniczna.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach