WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wynajmujemy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Mamy rozbudowaną flotę, jaka pozwala sprostać wyczekiwaniom każdego konsumenta. 

Co dogłębnie u nas znajdziecie?

Jak już wspomnieliśmy nasza główna aktywność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnego typu. W ofercie w związku z tym znajdą się między innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych i ładowarki teleskopowe. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

W myśl idei naszej firmy - każdy klient. Nie narzucamy im niczego, dlatego również swoje usługi kierujemy do wszystkich - zarówno do małych przedsiębiorstw, jak oraz gigantycznych korporacji. Dla każdego tworzymy indywidualną, elastyczną ofertę. 

Z nami są w stanie być Państwo spokojni

Dokładamy wszystkich starań, aby nasza flota maszyn zawsze była w pełni sprawna. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo nie wyłącznie Wam, ale również Waszym pracownikom, za jakich bierzecie pełną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z pełną świadomością dołączycie do grona naszych zadowolonych kontrahentów. 

Użycie narzędzi dźwigowych 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na właściwe wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mowa tu rzecz jasna o: 

  • podestach na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak i osobom pracującym na wysokościach
  • oraz podnośnikach typu nożycowego. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą firmą. Do podjęcia współpracy wystarczy jedna rozmowa telefoniczna.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach