WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych opolskie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wypożyczamy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Mamy kolosalny asortyment oraz potężnie rozbudowaną flotę, jaka pozwala na zaspokojenie potrzeb wielu klientów równolegle. 

Co gruntownie u nas znajdziecie?

Jak już napomknęliśmy nasza kluczowa działalność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnego typu. W związku z tym w naszej szerokiej ofercie odkryć można między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk,masztowych oraz ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy własnych wymagań wobec własnych kontrahentów. Zarówno jeśli jest przedstawicielem małej, jaki ogromnej firmy. Dla każdego tworzymy indywidualną, elastyczną ofertę. 

Z nami są w stanie być Państwo spokojni

Dzierżawione maszyny budowlane zawsze są efektywne technicznie. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Was, i Waszych robotników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z całkowitą świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Użycie sprzętów dźwigowych 

Niedużo osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na dobre wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mowa tutaj rzecz jasna o: 

  • ruchomych podestach - które bezbłędnie sprawdzają się na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć również towarom, jak oraz osobom pracującym na wysokościach
  • oraz podnośnikach rodzaju nożycowego. 

Wobec tego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z należącą do nas szeroką ofertą usług, jaką udostępniamy na swojej stronie internetowej. By nawiązać współpracę wystarczy jedynie jeden telefon, a nasz pracownik natychmiast sporządzi ofertę przystosowaną do Waszych wymogów.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach