WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Nasza idealna firma specjalizuje się w najmie sprzętów dzisiejszych urządzeń dźwigowych. Posiadamy rozbudowaną flotę, która zezwala sprostać oczekiwaniom każdego kontrahenta. 

Co w asortymencie?

Posiadamy różne rodzaje maszyn budowlanych dźwigowych. W związku z tym w naszej szerokiej ofercie odszukać wolno między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych i ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy swoich wymagań w stosunku do własnych kontrahentów. Nie narzucamy im niczego, dlatego również swoje usługi kierujemy do wszystkich - zarówno do małych przedsiębiorstw, jak i wielkich korporacji. Dla każdego tworzymy indywidualną, elastyczną propozycję. 

Pewne bezpieczeństwo

Dzierżawione maszyny zawsze są funkcjonalne technicznie i posiadają przegląd Urzędu Dozoru Technicznego. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla was, i Waszych pracowników. Kiedy tak właściwie sami się o tym przekonacie, na sto procent dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Urządzenia dźwigowe potrzebne są w przeróżnych sytuacjach 

Część ludzi nawet nie zdaje sobie kwestii z tego, że przemierzając ulice własnego miasta mija ogrom różnych maszyn dźwigowych, które usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • podestach na budowach
  • zwyżkach koszowych
  • czy podnośnikach nożycowych - jakie świetnie wpisują się w kanony aktywności firm produkcyjnych. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z należącą do nas firmą. By nawiązać współpracę wystarczy jedynie jeden telefon, a nasz zatrudniony natychmiast sporządzi ofertę dopasowaną do Waszych wymogów.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach