WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Prowadzona przez nas jednostka gospodarcza specjalizuje się w wynajmie sprzętów nowoczesnych urządzeń dźwigowych. Posiadamy rozbudowaną flotę, która zezwala sprostać oczekiwaniom każdego klienta. 

Co wnikliwie u nas odnajdziecie?

Jak już wzmiankowaliśmy nasza główna aktywność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnorodnego rodzaju. W ofercie w takim razie znajdą się między innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych oraz ładowarki teleskopowe. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy swoich wymagań wobec swoich kontrahentów. Zarówno jeśli jest przedstawicielem małej, jaki kolosalnej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny prezentując im elastyczny zakres usług tworzony w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Wiarygodne bezpieczeństwo

Wynajmowane maszyny budowlane zawsze są sprawne technicznie i posiadają przegląd UDT. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczeństwo nie jedynie wam, jakkolwiek też waszym pracownikom, za jakich bierzecie całkowitą odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z pełną świadomością dołączycie do grona naszych zadowolonych kontrahentów. 

Użycie urządzeń dźwigowych 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na dobre wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • ruchomych podestach - jakie nienagannie sprawdzają się na budowach
  • zwyżkach koszowych
  • oraz podnośnikach typu nożycowego. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z opisującą nas firmą. Aby nawiązać współpracę wystarczy jeden telefon, a nasz zatrudniony natychmiast sporządzi ofertę przystosowaną do Waszych potrzeb.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach