WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w wynajmie sprzętów dzisiejszych urządzeń dźwigowych. Posiadamy szeroki asortyment i potężnie rozbudowaną flotę, jaka pozwala na zaspokojenie wymogów wielu klientów równolegle. 

Co w asortymencie?

Jak już wzmiankowaliśmy nasza kluczowa aktywność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnego rodzaju. W związku z tym w należącej do nas szerokiej ofercie odkryć można pomiędzy innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych oraz ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy własnych wymagań wobec własnych konsumentów. Zarówno jeżeli jest przedstawicielem małej, jaki dużej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny przedstawiając im elastyczny aspekt usług konstruowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Pewne bezpieczeństwo

Dokładamy wszystkich starań, by nasza flota maszyn zawsze była w pełni sprawna. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Was, oraz Waszych robotników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z kompletną świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych kontrahentów. 

Wykorzystanie narzędzi dźwigowych 

Niedużo osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na właściwe wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • ruchomych podestach - które bezbłędnie sprawdzają się na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak i osobom pracującym na wysokościach
  • czy podnośnikach nożycowych - które perfekcyjnie wpisują się w kanony działalności firm produkcyjnych.  

Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą. Do podjęcia współpracy wystarczy jedna rozmowa telefoniczna.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach