WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Nasza firma specjalizuje się w najmie urządzeń dźwigowych. Posiadamy rozbudowaną flotę, jaka pozwala sprostać oczekiwaniom każdego kontrahenta. 

Co od początku do końca u nas odnajdziecie?

Jak już wspomnieliśmy stworzona przez nas kluczowa działalność opiera się na urządzeniach dźwigowych rozmaitego typu. W ogromnej ofercie w związku z tym znajdą się pomiędzy innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych oraz ładowarki teleskopowe. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

W myśl idei należącej do nas firmy - każdy klient. Zarówno jeśli jest przedstawicielem małej, jaki ogromnej firmy. Dla każdego tworzymy indywidualną, elastyczną ofertę. 

Pewne bezpieczeństwo

Dzierżawione maszyny zawsze są sprawne technicznie i posiadają przegląd Urzędu Dozoru Technicznego. To właśnie dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczeństwo nie tylko wam, ale również waszym pracownikom, za których bierzecie pełną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z pełną świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Wykorzystanie narzędzi dźwigowych 

Część osób nawet nie zdaje sobie kwestii z tego, że przemierzając ulice własnego miasta mija ogrom rozmaitych maszyn dźwigowych, jakie usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • podestach na budowach
  • zwyżkach koszowych
  • i podnośnikach rodzaju nożycowego. 

Toteż zapraszamy do zapoznania się z należącą do nas szeroką ofertą usług, którą udostępniamy na swojej stronie internetowej. By nawiązać współpracę wystarczy jedynie jeden telefon, a stworzony przez nas pracownik natychmiast sporządzi propozycję dostosowaną do Waszych pragnień.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach