WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wynajmujemy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Mamy rozbudowaną flotę, która zezwala sprostać wyczekiwaniom każdego kontrahenta. 

Co od początku do końca u nas odszukacie?

Posiadamy przeróżne rodzaje maszyn dźwigowych. W szerokiej ofercie w związku z tym znajdą się między innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych oraz ładowarki teleskopowe. 

Do kogo dedykowana jest oferta? 

W myśl idei należącej do nas firmy - każdy konsument. Zarówno jeżeli jest przedstawicielem małej, jaki obszernej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny opisując im elastyczny aspekt usług tworzony w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Z nami są w stanie być Państwo spokojni

Wynajmowane maszyny zawsze sprawne technicznie i posiadają przegląd UDT. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla was, i waszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z pełną świadomością dołączycie do grona naszych zadowolonych kontrahentów. 

Wykorzystanie sprzętów dźwigowych 

Część ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że przemierzając ulice własnego miasta mija ogrom różnych maszyn dźwigowych, które usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • ruchomych podestach - jakie bardzo dobrze sprawdzają się na budowach
  • zwyżkach koszowych
  • i podnośnikach typu nożycowego. 

Toteż serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą szeroką propozycją usług, jaką udostępniamy na swojej stronie internetowej. Do podjęcia współpracy wystarczy jedna rozmowa telefoniczna.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach