WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych opolskie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Nasza jednostka gospodarcza specjalizuje się w wynajmie urządzeń dzisiejszych urządzeń dźwigowych. Posiadamy kolosalny asortyment oraz potężnie rozbudowaną flotę, jaka zezwala na zaspokojenie pragnień wielu klientów równocześnie. 

Co w asortymencie?

Jak już wzmiankowaliśmy nasza kluczowa aktywność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnego rodzaju. W związku z tym w należącej do nas ogromnej ofercie odkryć można między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych i ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

W myśl idei należącej do nas firmy - każdy kontrahent. Zarówno jeśli jest przedstawicielem małej, jaki dużej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny opisując im elastyczny aspekt usług konstruowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Z nami mogą być Państwo spokojni

Wynajmowane maszyny budowlane zawsze są sprawne technicznie i posiadają przegląd UDT. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Was, i Waszych pracowników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z kompletną świadomością dołączycie do grona naszych zadowolonych kontrahentów. 

Użycie sprzętów dźwigowych 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na solidne wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • ruchomych podestach - jakie znakomicie sprawdzają się na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć również towarom, jak i osobom pracującym na wysokościach
  • oraz podnośnikach typu nożycowego. 

Toteż serdecznie zapraszamy do zapoznania się z opisującą nas szeroką propozycją usług, jaką udostępniamy na swojej stronie internetowej. Aby nawiązać współpracę wystarczy jeden telefon, a nasz zatrudniony natychmiast sporządzi ofertę dopasowaną do Waszych wymogów.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach