WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych opolskie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie sprzętów współczesnych urządzeń dźwigowych. Posiadamy rozbudowaną flotę, która pozwala sprostać wyczekiwaniom każdego konsumenta. 

Co całkowicie u nas znajdziecie?

Posiadamy przeróżne rodzaje maszyn budowlanych dźwigowych. W ogromnej ofercie w związku z tym odnajdą się między innymi zwyżki koszowe, podnośniki, podesty, pająk, masztowych oraz ładowarki teleskopowe. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy własnych wymagań w stosunku do własnych kontrahentów. Zarówno jeżeli jest przedstawicielem małej, jaki gigantycznej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny prezentując im elastyczny zakres usług kreowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Z nami są w stanie być Państwo spokojni

Wynajmowane maszyny zawsze są sprawne technicznie i posiadają przegląd UDT. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla Was, oraz Waszych pracowników. Kiedy tak właściwie sami się o tym przekonacie, na pewno dołączycie do grona naszych zaspokojonych kontrahentów. 

Użycie sprzętów dźwigowych 

Część osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że przemierzając ulice swojego miasta mija ogrom różnorodnych maszyn dźwigowych, które usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • ruchomych podestach - które gruntownie sprawdzają się na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak i ludziom pracującym na wysokościach
  • i podnośnikach rodzaju nożycowego. 

Wobec tego gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z należącą do nas szeroką propozycją usług, jaką udostępniamy na swojej stronie. Żeby nawiązać współpracę wystarczy jeden telefon, a nasz pracownik natychmiast sporządzi propozycję dopasowaną do Waszych pragnień.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach