WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych opolskie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Prowadzona przez nas jednostka gospodarcza specjalizuje się w najmie urządzeń nowoczesnych urządzeń dźwigowych. Posiadamy obszerny asortyment oraz potężnie rozbudowaną flotę, która pozwala na zaspokojenie potrzeb wielu kontrahentów jednocześnie. 

Co w asortymencie?

Jak już wspomnieliśmy nasza główna działalność opiera się na urządzeniach dźwigowych rozmaitego typu. W związku z tym w naszej ofercie odnaleźć wolno między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych i ładowarek teleskopowych. 

Do kogo dedykowana jest oferta? 

W myśl idei naszej firmy - każdy klient. Zarówno jeżeli jest przedstawicielem małej, jaki gigantycznej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny opisując im elastyczny zakres usług konstruowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Wiarygodne bezpieczeństwo

Wynajmowane maszyny zawsze są sprawne technicznie i posiadają przegląd Urzędu Dozoru Technicznego. To naturalnie dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo nie tylko Wam, jednakowoż również Waszym pracownikom, za jakich bierzecie całkowitą odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z całkowitą świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. 

Urządzenia dźwigowe niezbędne są w różnych sytuacjach 

Część osób nawet nie zdaje sobie kwestii z tego, że przemierzając ulice swojego miasta mija ogrom różnych maszyn dźwigowych, które usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mówimy w tym miejscu o: 

  • ruchomych podestach - jakie całkowicie sprawdzają się na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak i ludziom pracującym na wysokościach
  • oraz podnośnikach rodzaju nożycowego. 

Wobec tego zapraszamy do zapoznania się z należącą do nas szeroką ofertą usług, jaką udostępniamy na swojej stronie. By nawiązać współpracę wystarczy jeden telefon, a skonstruowany przez nas pracownik natychmiast sporządzi propozycję dopasowaną do Waszych pragnień.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach