WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wypożyczamy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Mamy duży asortyment oraz potężnie rozbudowaną flotę, jaka pozwala na zaspokojenie pragnień wielu kontrahentów równolegle. 

Co szczegółowo u nas znajdziecie?

Jak już wzmiankowaliśmy nasza główna aktywność opiera się na urządzeniach dźwigowych różnorodnego rodzaju. W związku z tym w naszej ogromnej ofercie odkryć można między innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych i ładowarek teleskopowych. 

Kto może skorzystać z naszych usług? 

Nie precyzujemy swoich wymagań wobec własnych kontrahentów. Zarówno jeżeli jest przedstawicielem małej, jaki ogromnej firmy. Dla każdego tworzymy indywidualną, elastyczną propozycję. 

Z nami mogą być Państwo spokojni

Dzierżawione maszyny zawsze są sprawne technicznie i posiadają przegląd Urzędu Dozoru Technicznego. Jest to gwarancja bezpieczeństwa dla was, i waszych robotników. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z całkowitą świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych konsumentów. 

Urządzenia dźwigowe potrzebne są w rozmaitych sytuacjach 

Część ludzi nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że przemierzając ulice swojego miasta mija ogrom różnych maszyn dźwigowych, jakie usprawniają pracę wielu przedsiębiorstw. 

Mowa tutaj rzecz jasna o: 

  • ruchomych podestach - które bardzo dobrze sprawdzają się na budowach
  • zwyżkach koszowych
  • czy podnośnikach nożycowych - jakie świetnie wpisują się w kanony działalności firm produkcyjnych. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą firmą. By nawiązać współpracę wystarczy jeden telefon, a stworzony przez nas zatrudniony natychmiast sporządzi ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach