WYNAJEMPODESTOWRUCHOMYCH.PL

Wynajem podestów ruchomych podkarpackie

Wynajem podestów teleskopowych, nożycowych – Podesty ruchome, teleskopowe, podnośniki koszowe, nożycowe - Zwyżki koszowe, ładowarki teleskopowe Tel. 796-966-100

Wypożyczamy nowoczesne urządzenia dźwigowe. Mamy rozbudowaną flotę, która pozwala sprostać wyczekiwaniom każdego klienta. 

Co w asortymencie?

Jak już nadmieniliśmy nasza główna działalność opiera się na urządzeniach dźwigowych przeróżnego rodzaju. W związku z tym w należącej do nas ogromnej ofercie odnaleźć można pomiędzy innymi Wynajem podestów ruchomych, podnośników nożycowych, teleskopowych, teleskopowo-przegubowych, zwyżek koszowych, podestów tzw. pająk, masztowych oraz ładowarek teleskopowych. 

Do kogo dedykowana jest oferta? 

W myśl idei naszej firmy - każdy kontrahent. Zarówno jeżeli jest przedstawicielem małej, jaki dużej firmy. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny opisując im elastyczny zakres usług konstruowany w oparciu o podane przez nich preferencje. 

Z nami mogą być Państwo spokojni

Dokładamy wszystkich starań, żeby stworzona przez nas flota maszyn zawsze była w pełni sprawna. Dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczeństwo nie jedynie wam, niemniej jednak też waszym pracownikom, za których bierzecie całkowitą odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że po zakończonej współpracy z pełną świadomością dołączycie do grona naszych usatysfakcjonowanych kontrahentów. 

Wykorzystanie narzędzi dźwigowych 

Niedużo osób zdaje sobie sprawę z tego, że już od lat urządzenia dźwigowe są na odpowiednie wpisane w krajobraz naszego kraju. 

Mowa tutaj rzecz jasna o: 

  • ruchomych podestach - jakie nienagannie sprawdzają się na budowach
  • podnośnikach koszowych - mogących służyć zarówno towarom, jak oraz osobom pracującym na wysokościach
  • czy podnośnikach nożycowych - które nienagannie wpisują się w dogmaty działalności firm produkcyjnych. 

Zachęcamy do zapoznania się z należącą do nas firmą. Aby nawiązać współpracę wystarczy jedynie jeden telefon, a skonstruowany przez nas pracownik natychmiast sporządzi ofertę dostosowaną do Waszych pragnień.

 

  

 

WYNAJEM PODESTÓW RUCHOMYCH

TEL. +48 796 966 100

 

 

 WIDLATEX SP. Z O.O.
UL. STOKROTEK 1A 
40-748 KATOWICE

NIP: 9542784310 

REGON: 368721326
KRS: 0000702303  

 

 

 

Pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach